NATJECANJE „ČA JE ČA?“

Ove je godine održano 11. po redu regionalno natjecanje iz zavičajne povijesti „Ča je ča?“. Natjecanje je održano u utorak, 7. listopada 2014., a naš je ovogodišnji domaćin bila OŠ „Viktora Cara Emina“ u Lovranu.

Našu školu predstavljala je vesela ekipa sastavljena od 4 učenika 7. razreda: Martine Raspor, Nikoline Barak, Klare Simčić i Matka Reljca u pratnji mentorice Mirte Dvorny Golac.

Nakon kratkog pozdrava organizatora i uvodnoga programa, 20 ekipa polako su kretale u obilazak, svaka u razmaku od 5 minuta. Tema ovogodišnjega natjecanja bila je kulturno-povijesna baština grada Lovrana. Ljepota ovoga natjecanja svakako je timski rad učenika, zabavni karakter, upoznavanje vršnjaka iz cijele županije i naravno činjenica da smo nešto i naučili.

Iako se ove godine nismo okrunili lovorovim vijencem, sasvim smo zadovoljni budući da su ispred nas po broju bodova bile samo tri pobjedničke ekipe. Nama je bilo lijepo, izvrsno smo se zabavili, štošta naučili i stekli nezaboravno iskustvo.

Vidimo se dogodine!

objavio: Ana Sušnik Mudrić   datum: 11. 10. 2014.